C-divisjoni finaal pakkus korraliku thrilleri!

C-divisjoni meistrit asusid selgitama põhiturniiri kaks parimat meeskonda – Massu ja Keila KK/Vasalemma. Põhiturniiril peeti mõõduvõtt maha juba detsembris, siis oli Massu parem numbritega 82:71. Kui esimesest veerandist oli kulunud juba üle 7 minuti mänguaega oli Massu eduseis 8:2 ehk kumbki võistkond ei suutnud esimest finaalikrampi vältida. Teist veerandit alustas oluliselt paremini Keila ning mängupilt püsis võrdsena. Pikemale pausile mindi Massu napi eduseisuga 28:27. Kaugvisete sihikud oli aga jätkuvalt tiimidel paigast ära – Massul 9st 1, Keila 9st 2 sees. Lauapalle jagati kenasti vennalikult – Keila noppis 27 ning Massu 26 lauda.
Kahekohalise skoorini jõudis poolajaks vaid Keila KK poolelt 10 silmaga Martin Korjus.

Finaalivääriline punkt-punkti helitlus jätkus kuni lõpuvileni. Mõlemal poolel olid omad võimalused, kuid kaks ebasortliku viga said Massu meeskonnale seekord saatuslikuks. Keila KK/Vasalemma mehed suutsid enda napi paremuse maksma panna ning võit võeti numbritega 65:62. Martin Korjus tõi võitjate parimana 20 punkti, lisaks noppis mees 10 lauapalli. Tanel Pastarus lisas 15 punkti + 9 lauda ning tiimi hooaja parimaks mängijaks valitud Tarmo Hein 10 punkti + 12 lauda. Hõbedase Massu meeskonna resultatiivseim oli 18 punktiga Risto Norlan (meeskonna hooaja parim mängija), Raido Rusch lisas 16 punkti + 11 lauda, lisaks jõudis topeltnumbriteni 11 punkti ja 11 lauaga Priit Peterson.
Keila KK/Vasalemma mägisid finaalis kullale: Gunnar Koitmaa, Aare Lepiksaar, Silver Allik, Kermo Päll, Margus Vinnal, Tarmo Pillerpau, Tarmo Hein (MVP), Klemet Kivisild, Kristo Jammer, Alo Kann, Martin Korjus ja Tanel Pastarus.