Genius Sports võitis C-divisjoni

C-divisjoni meistriks krooniti Genius Sports meeskond, kes finaalkohtumises alistas tiim Massu 78:57. Genius tiim suutis finaalkohtumist kontrollida esimetest minutitest alates ning agressiivse algusega mindi juhtima 16:4. Massu tuli teisel veerandil korra mängu tagasi, kui vahet suudeti vähendada ning tablool särasid numbrid 29:23. Sealt edasi aga vajutasid suurfavoriidid gaasi põhja ning rohkem tagasi ei vaadatud. Võitjate resultatiivseimana tõi meeskonna MVPks valitud Riho Usar koguni 30 punkti, 13 punkti lisasid Lauri Mihkelson ja Lauri Hilep. Lisaks korjas 15 lauapalli Reio Viiding. Visketabavusega hädas olnud Massu resulatiivseim oli 14 punktiga Marko Jaanimäe, 13 silma lisas Kristo Kuusk. Genius Sport tabas kohtumises visked 42% täpsusega, Massu omakorda vaid 28% täpsusega. Massu hooaja parimaks nimetati Gert Haljasmäe.

C-divisjoni pronksimängus võitis Swedbank napilt 75:72 Paldiski KK/Willenbrock meeskonna. Paldiskil oli võimalus ka mäng lisaajale viia, kuid viimase rünnaku kolmeseüritus läks luhta. Mängu algust dikteerisid pankurid, juhtides esimese veerandi järgi 19:15 ning pikemale vaheajale mindi eduseisus 33:26. Rainis Värv oli selleks hetkel toonud Swedbankile juba 24 punkti ning võtnud 12 lauapalli. Paldiskit hoidis mängus hästi võidelnud Madis Kask, kes poolajaks oli kirja saanud 12 punkti. Kolmanda veerandi lõpuks oli Swedbanki edu kahanenud vaid kuuele punktile 54:48 ning 4 minutit enne lõppus õnnestus Paldiskil ka korraks juhtima minna 64:62! Swedbanki hooaja parimaks mängijaks tunnistatud Mario Mölder hoidis meeskonda lõpus hästi mängus ning tabas mitu olulist kaugviset. Lõpusekundite heitlusest väljus seekord võitjana Swedbank. Rainis Värv tõi võitjatele 31 punkti ja kogus 17 lauapalli, Mario Mölder lisas 22 punkti + 7 lauapalli, 10 punkti tõi lisaks Tani Kirt. Paldiski parimana tõi 24 punkti Madis Kask, 17 punkti lisas meeskonna hooaja parimaks tunnistatud Kuldar Häätarõ, lisaks 14 punkti Mark Valma poolt. Swedbank on Kossuliigas kaasa löönud kokku 9 hooaega ning esmakordselt jõudis meeskond pronksmedaliteni!