A-DIVISJON 2016/2017

I KOHT – TALLINNA LENNUJAAMA SK

Mängijad: Kristjan Evart (MVP), Alan Helm, Kristo Jürisalu, Siim Kams, Steko Kohtring, Margo Kullisaar, Arles Egert Lelle, Andreas Lõomets, Kristjan Makke, Tauno Nugis, Tõnis Pelapson, Illimar Pilk, Andre Pärn, Ivo Remmelga, Risto Saksniit, Rainer Tükk, Kristjan Visnapuu

II KOHT – VS CAFE

Mängijad: Heigo Erm, Sten-Erik Jantson, Anton Karavajev, Sven Keert, Olari Murumaa, Kristo Orula, Madis Purde, Ronald Randma, Sander Saat, Madis Sõnajalg, Maxim Tuul, Mark-Erik Valge, Jaanus Valk, Andres Zoober (MVP)

III – HAABERSTI SK/KANAL 12

Mängijad: Gaspar Bibikov, Timo Ilves, Jarmo Jagomägi, Mihkel Klementsov, Kristjan Kulbert, Kris Miklas, Taavi Õunapuu, Martin Ressar, Mihkel Schleicher, Tarmo Tammemäe, Rauno Tikko, Jaagup Toome (MVP), Jarek Vask, Madis Vesker

B-DIVISJON 2016/2017

I KOHT – A4 KINNISVARA/A4 HALDUS 

Mängijad: Risto Häelme (MVP), Jürgen Jalakas, Andro Kirsipuu, Mario Kirsipuu, Algis Liblik, Martin Meierau, Margus Oinits, Peeter Pukk, Steven Saal, Kristjan Saar, Madis Saarmets, Aron Süvirand, Sixten Tomingas, Kristofer Viilmann

II KOHT – ÖKOVIIMISTLUS/SK RAESPORT

Mängijad: Ingmar Daub (MVP), Hardo Hansar, Simmo Joosep, Artur Kurissoo, Lauri Luks, Marko Männiste, Kristjan Paekivi, Martin Põldäär, Aivar Päri, Valmar Raigo, Djordje Stojanovic, Tarvo Tammik, Tarmo Unt, Madis Uuemaa, Karl Erik Vanem, Erik Vesiloik, Asso Viiding, Raido Värik

III KOHT – A LE COQ

Mängijad: Raiko Annask, Karel Kaljuste, Alvin Kuimet, Karri Kuus, Meelis Levkoi, Rando Maidla, Rando Mõrd, Veiko Mölder, Peep Orlovski, Marten Raiend, Martin Riik, Marko Riis (MVP), Sander Rootslane, Paavo Ruzits, Jalmar-Joosep Saar, Andrus Salusoo, Taavi Uke, Egon Viik

 

A-DIVISJON 2014/2015

I KOHT - VS Cafe

Mängijad: Heigo Erm, Sten-Erik Jantson, Anton Karavajev, Erkko Linnas, Mihkel Mager, Mihkel Niine, Kristo Orula, Madis Purde, Ronald Randma, Sander Saat, Sten Siinmaa, Martin Tõrv, Maxim Tuul, Tõnu Uusmaa, Mark-Erik Valge, Jaanus Valk, Andres Zoober

II KOHT - Team Viacon

Mängijad: Rimo Estorn, Remo Holsmer, Vahur Kets, Gerd Kiili, Kaarel Kõuts, Leho Kraav, Ardo Krass, Raul Lahe, Ants Norak, Kristjan Puusild, Tauri Raja, Lauri Rebane, Rome Soomere, Jüri Tamm, Teet Telgma, Elvis Tilgar, Joonas Vaino

III KOHT - Kohila/Eesti Telekom/Webware

Mängijad: Margus Klementsov, Kenno Kokk, Sander Kuusk, Kristjan Limberg, Martin Limberg, Mart Lumeste, Erik Luts, Siim Needrit, Heiko Niidas, Ardi Oja, Arkko Pakkas, Kristjan Penjam, Martin Polman, Raido Pomerants, Aivar Päri, Siim  Raudla, Saamuel Rõigas, Tarmo Sikk, Freddy Talts, Mihkel Tammo, Tarmo Tartes, Anton Tõshtshuk, Raido Välik

B-DIVISJON 2014/2015

I KOHT - A.LeCoq

Mängijad: Raiko Annask, Karel Kaljuste, Kristo Kaugija, Alvin Kuimet, Karri Kuus, Lauri Luks, Rando Mõrd, Marko Mölder, Veiko Mölder, Marten Raiend, Marko Riis, Sander Rootslane, Paavo Ruzits, Kaspar Rätsep, Andrus Salusoo, Martto Trump, Taavi Uke, Egon Viik

II KOHT - Kanal 12

Mängijad: Alexander Aleksandrov, Hannes Arge, Arthur Barsegjan, Erik Heinjärv, Kristjan Kamdron, Tarmo Keller, Ando Kiidron, Rain Koldits, Rene Koldits, Andrus Looskari, Taavi Õunapuu, Edgar Peslis, Priit Peterson, Martin Pingin, Martin Ressar, Siim Semiskar, Tarmo Tammemäe, Jaagup Toome

III KOHT - TSK Altius/Luboil.ee

Mängijad: Roman Demtshuk, Sergei Denissov, Denis Gradusov, Romil Jermakov, Vitali Komar, Aleksei Mohov, Vladislav Mõstkovski, Artjom Rogovoi, Aleksei Ronkel, Roman Rubintsik, Aleksei Siman, Juri Titov, Dmitri Zhoga

C-DIVISJON 2014/2015

I KOHT - Betgenius

Mängijad: Kristjan Einroos, Lauri Hilep, Allan Kukemelk, Alo Landberg, Lauri Laurits, Allar Luks, Lauri Mihkelson, Martin Mänd, Remo Raud, Taniel Rebane, Sander Saulin, Andre Sild, Siim Soiver, Martin Taska, Riho Usar, Ermo Velks, Reio Viiding

II KOHT - Velo

Mängijad: Andres Alev, Üllar Aru, Kristo Eisenberg, Kaspar Grossfeldt, Einar Grüning, Ivo Kallasmaa, Mikk Kruusmaa, Tanel Lukk, Kristjan Mägi, Rain Nõmm, Karel Parv, Jürgen Proosväli, Mats Ristimägi, Heini Saar, Indrek Saar, Reimo Saar, Veiko Vare, Toivo Viilup

III KOHT - MultiCopy

Mängijad: Aivo Ahven, Margus Kluge, Roland Luksep, Tarmo Mering, Paul Mesek, Lauri Mõisja, Tarvi Pürn, Ivar Reisberg, Taavi Taremaa, Aleksandr Tikka, Ravo Vaga, Erki Vaikmäe, Markko Varusk, Martti Varusk

A-DIVISJON 2013/2014

I KOHT - SOOV.EE

Mängijad:Kristjan Evart, Timo Ilves, Joonas Järvelainen, Indrek Kaarlep, Kristjan Kamdron, Erkko Linnas, Erik Luts,Mario Paiste, Martin Pingin, Roland Prii, Martin Ressar, Siim Semiskar, Jaagup Toome, Maxim Tuul

II KOHT - BAUSCHMIDT/BC KIVIÕLI

Mängijad: Mikk Kasesalk, Mario Kirsimaa, Kristjan Korjus, Mirko Kruusmaa, Siim Laur, Tanel Pastarus, Reijo Peenema, Ergo Pikas, Teet Raie, Jalmar-Joosep Saar, Jarno  Sild, Harly Soppe, Heigo Soppe, Janar Urres, Tõnis Uueküla, Janek Veedla

III KOHT - SEESAM/HAUSERS

Mängijad: Avo Alender, Janar Arst, Alan Kalda, Kristo Kangro, Allar Leppind, Jarko Lust, Martti Sten Merilai, Marek Õunpuu, Jonas Põlluveer, Indrek Raide, Tomy Saaron, Kristjan Saidla, Oskar Tammejõe, Ilo Toom, Erki Tuik

B-DIVISJON 2013/2014

I KOHT - KEILA KK

Mängijad: Janek Ardon, Stanislav Derishev, Mikk Kullerkupp, Kert Lepikson, Mart Lepikson, Allar Lohu, Vahur Loo, Siim Mesipuu, Lauri Mühlberg, Marten Mägi, Taavi Rannas, Taivo Tamme, Rando Tihane, Silver Ustintsev, Tarvo Vent, Marko  Viik

II KOHT - KIILI SK

Mängijad: Alari Kasemaa, Karmo Kõivutalu, Raul Koppel, Kaarel Loo, Eiki Madissoon, Tõnis Paat, Ott Põldsaar, Kris Pulver, Allen Talviste, Milvert Vaaks, Jens Vendel, Sten Vendel

III KOHT - TSK ALTIUS/LUBOIL.EE

Mängijad: Igor Antipko, Roman Demtshuk, Sergei Denissov, Dmitri Freiberg, Romil Jermakov, Vitali Komar, Aleksei Mohov, Dmitri Mohov, Vladislav Mõstkovski, Edgar Peslis, Pavel Putilov, Dmitri Zhoga

C-DIVISJON 2013/2014

I KOHT - A.LECOQ

Mängijad: Kuldar Alles, Raiko Annask, Alvin Kuimet, Reni Kuimet, Margus Liik, Lauri Luks, Rando Mõrd, Veiko Mölder, Indrek Raba, Mikk Rannik, Marko Riis, Sander Rootslane, Paavo Ruzits, Andrus Salusoo, Egon Viik

II KOHT - PUHHID

Mängijad: Andrus Aavaste, Alan Helm, Timo Jalakas, Urmo Kallakas, Kaur Keller, Egert Kivistik, Mirjo Koit, Andre Kuhi, Jako Känd, Imre Mäesepp, Marko Pern, Indrek Poom, Marko Ründva, Veiko Sepp, Taavi Tilk, Madis Vaikmäe

III KOHT - KESKERAKOND

Mängijad: Artur Bazõlev, Mario Hamburg, Erkki Kasenurm, Hardo Kasesalu, Andres Kollo, Tõivu Käärik, Hannes Liitmäe, Rene Luht, Ain Lumiste, Juhan Odamus, Kaspar Rettel, Jüri Rovgeisha, Reido Sepp, Tauri Tivik, Margus Unt, Madis Vesker, Mairold Vister

A-DIVISJON 2012/2013

I KOHT - BAUSCHMIDT/BC KIVIÕLI

Mängijad: Marek Aun, Anton Batanov, Howard Frier,  Aleksei Jermilov, Robert Jäger, Mikk Kasesalk,  Kristjan Korjus, Siim Laur,  Tanel Pastarus, Reijo Peenema, Ergo Pikas, Taago Pikas,  Indrek Põld, Teet Raie, Jalmar-Joosep Saar, Jarno Sild, Harly Soppe, Heigo Soppe, Tõnis Uueküla, Janek Veedla

II KOHT - SCANWELD/EESTI NÄITUSED

Mängijad: Indrek Kaarlep, Ramon Kaju, Gerd Kanter, Vitali Komar, Rain Pettai, Märt Pilme, Indrek Reinbok, Oliver Tammsalu, Silver Kallas, Rain Küttis, Priit Pihela, Aigar Kristovald, Priit Ilver, Henri Kroosmann, Gert Hendrikson

III KOHT - TEAM VIACON

Mängijad: Karmo Allikas, Mauri Kristjan Dorbek, Rimo Estorn, Remo Holsmer, Vahur Kets, Gerd Kiili, Kaarel Kõuts, Leho Kraav, Ardo Krass, Raul Lahe, Bruno Lill, Ants Norak, Rasmus Parts, Kristjan Puusild, Tauri Raja, Lauri Rebane, Jüri Tamm

B-DIVISJON 2012/2013

I KOHT - LIPTON

Mängijad: Stanislav Minitsh, Rain Nõmm, Taavi Kangur, Ivo Kitsing, Mihkel Männiste, Dmitri Mohov, Sergei Turkov, Aleksei Mohov, Marko Kross, Tarvo Nuut, Ken Karma, Denis Polubinski, Roman Skidtsenko, Roman Demtshuk, Raul Jõgi, Andres Uuetoa, Sergei Denissov, Egert Virro

II KOHT - PARIM ENNE

Mängijad: Urmas Iher, Margus Kastein, Marek Keskküla, Erki Kesküla, Kristo Kokk, Jaanus Kormik, Andre Liplik, Mait Maasik, Marko Nelis, Gert Oosim, Martin Polman, Kalle Proos, Tarmo Sikk, Ivo Uibukant, Risto Veesaar

III KOHT - Soov.ee

Mängijad: Kaspar Allese, Tarmo Antson, Marko Aro, Timo Ilves, Riho Järvelainen, Andres Kalvik, Kristjan Kamdron, Tarmo Keller, Marko Kiigajaan, Rain Koldits, Rene Koldits, Meelis Levkoi, Andrus Looskari, Martin Pingin, Martin Ressar, Jaagup Toome, Renald Vahi, Kardo Velberg, Karl-Ingemar Viilver, Matthias Vutt

C-DIVISJON 2012/2013

I KOHT - TSK Altius

Mängijad: Igor Antipko, Svjatoslav Avdejev, Dmitri Freiberg, Aleksandr Günter, Raimond Issako, Romil Jermakov, Nikolai Krivitski, Maksim Matjuhhov, Vladimir Novikov, Edgar Peslis, Igor Preitlov, Roman Rubinsik, Fjodor Sobolev, Aivar Soorand, Jaroslav Stsigarets, Andrei Tamrazjan

II KOHT - PõhjaPreff

Mängijad: Janek Ardon, Vjacheslav Bochkarev, Hannes Hansalu, Ando Hints, Kristjan Jaadla, Andrus Klein, Allar Lohu, Martin Martsepp, Arli Mändmets, Kristjan Pajupuu, Janek Pedask, Emeri Põld, Tauno Selberg, Sven Simuste, Kristjan Toomingas, Vitali Tshakirov, Maido Viibur

III KOHT - A.LeCoq

Mängijad: Kuldar Alles, Raiko Annask, Kristen Kirspuu, Alvin Kuimet, Reni Kuimet, Margus Liik, Enrique M Menendez, Rando Mõrd, Veiko Mölder, Fredi Raba, Mikk Rannik, Sander Rootslane, Paavo Ruzits, Andrus Salusoo, Viljar Suits, Romet Varts, Ardi Vigur, Egon Viik

A-DIVISJON 2011/2012

I KOHT – EI, EMOTSIOON/NORDIC

Mängijad: Anthony EndenSiim HanikatMarko  KaljuveeKristjan KeresMirko KiisonAlo LandbergErik LutsLauri MihkelsonHeiko NiidasMario PaisteRoland PriiTaavi RannasKristjan RinaldoImre RõõsTormi Talirand

II KOHT - POSTIMEES

Mängijad: Timo IlvesJoonas JärvelainenIndrek KaarlepAndres KalvikIndrek KangurMartin LangKristo OrulaSiim SemiskarJaagup ToomeMaxim TuulTaavi Vilba

III KOHT - BC DSV

Mängijad: Jevgeni IvanovHendrik LeppTanel LiigmannErkko LinnasPeeter LuhtLauri LuksKaspar MarliJaak RoosaReido SeppAlbert StrasnovRauno TammTanel VaarmannKalmer Vinter

B-DIVISJON 2011/2012

I KOHT -  BC TONDI 

Mängijad: Rainer AmorRisto HallangMarko JakobsonTarmo KalamatsTõnis KulmLauri PalmaruMargus ParveMarek PõderErkki RaidmaInno RaudvereHannes ReinolaJanek RuusmereIvo SaksakulmAare SalisteAin SoomeMargus SäärekõnnoTarmo TammemäeTaavi VaherKeijo Valting

II KOHT – PARIM ENNE 

Mängijad: Urmas IherMargus KasteinMarek KeskkülaErki KeskülaKristo KokkJaanus KormikAarne KuuskAndreas LaaneAndre LiplikMait MaasikMarko NelisGert OosimKalle ProosMargus TintIvo UibukantRisto Veesaar

III KOHT – BETGENIUS 

Mängijad: Lauri HilepAndri JõgiHannes KüünTanel KüünElari LaineLauri LauritsRaido LemberAllar LuksLauri NurgamaaRemo RaudSander SaulinMartin TaskaReio Viiding

C-DIVISJON 2011/2012

I KOHT – SOOV.EE

Mängijad: Tarmo AntsonMarko AroArthur BarsegjanMaiko EenmaaRiho JärvelainenKristjan KamdronAndres KangurTarmo KellerMarko KiigajaanRain KolditsRene KolditsAndrus LeppMeelis LevkoiAndrus LooskariUrmas OruMartin RessarErik RooseUrmas SeaverKardo VelbergMatthias Vutt

II KOHT - RAE KOSS

Mängijad: Kaarel AllemannChristopher AloeHarri AusmaaHenri AusmaaKarli KukkKristjan LauritsJanno PetersonUku PärnMeelis RaiendErki SaksMikk SarikKarl-Gustav SolmanKarl-Mihkel VabritRaid VellerindSiim Viigand

III KOHT - A LE COQ

Mängijad: Kuldar AllesRaiko AnnaskKristen KirspuuAlvin KuimetMargus LiikRando MõrdRauno MõrdVeiko MölderFredi RabaIndrek RabaSixten RaikkerusMikk RannikViljar SuitsRanno TreialRomet VartsArdi VigurEgon Viik

A-DIVISJON 2010/2011

I KOHT - SK MARCUS

Mängijad: Aleks Aasmaa, Henry Ahven, Martin Ahven, Artur Bazõlev, Mario Hamburg, Aivar Kisel, Kristjan Miggur, Rene Rooneem, Sander Saat, Osakr Tammejõe, Joonas Tool, Martin Tõrv (MVP), Martto Trump, Maxim Tuul, Karel Uhs, Aleksei Utitsõn, Mikk Valdas, Madis Vesker, Mairold Vister, Andres Zoober Treenerid: Ants Vändrik, Mikk Valdas

II KOHT - BC KIVIÕLI/ELINORD 

Mängijad: Marek Aun, Toomas Aul, Anton Batanov, Mikk Kasesalk, Kristjan Korjus, Mikro Kruusmaa, Tõnu Kundla, Siim Laur, Fredy Lokotar, Tanel Pastarus, Reijo Peenema, Taago Pikas (MVP), Teet Raie, Jarno Sild, Harly Soppe, Heigo Soppe, Tõnis Uueküla

III KOHT - KK VÄLK 

Mängijad: Gaspar Bibikov, Heino Hõbeoja, Priit Jürgenson, Mati Kaljund, Henri Klemmer, Kaarel Kont-Kontson, Egon Kotsar, Erik Luts (MVP), Janek Pallase, Gunnar Ploom, Toomas Raadik, Sander Rodes, Arne Saks, Sauli Söderholm, Taavet Taimla, Mihkel Tammo, Andrus Tubi

B-DIVISJON 2010/2011

I KOHT - POSTIMEES 

Mängijad: Andres Kalvik, Tarmo Keller, Marko Kiigajaan, Meelis Levkoi, Arthur Barsegjan, Andrus Looskari, Urmas Seaver, Siim Semiskar, Jaagup Toome (MVP), Kardo Velber, Karl-Ingemar Viilver, Matthias Vutt Treenerid: Peep Vutt Esindaja: Arthur Barsegjan

II KOHT - PARIM ENNE 

Mängijad: Sven Aulik, Viljar Aus, Urmas Iher, Margus Kastein, Marek Keskküla, Kristo Kokk, Aarne Kuusk, Andre Liplik, Mait Maasik, Marko Nelis, Gert Oosim, Kalle Proos, Ivo Uibukant (MVP), Risto Veesaar

III KOHT - MÕNUS SATS 

Mängijad: Lauri Hilep, Allan Kukemelk, Hannes Küün, Tanel Küün, Lauri Laurits, Raido Lember, Allar Luks, Lauri Mihkelson (MVP), Martin Ojala, Olari Püvi, Sander Saulin, Martin Taska, Tauri Tivik, Ermo Velks, Reio Viiding

A-DIVISJON 2009/2010

I KOHT – TTÜ SK 

Mängijad: Anton Batanov, Alan Kalda, Kristjan Keres, Riho Kõiv, Karri Kuus, Margus Lauri, Mattias Lill, Joosep Makke, Martin Milling, Stanislav Minitsh, Märt Mäesalu, Andreas Papp, Kristjan Penjam, Ronald Randma, Ahti Soom, Alar Suun, Toomas Timmo, Tauri Toos, Reikko Urbla Treenerid: Toomas Lubi, Viktor Viktorov

II koht – TALLINNA ÜLIKOOL 

Mängijad: Henrik Ehte, Timo Ilves, Jürgen Jõepera, Indrek Kaarlep, Mait Komarov, Henri Kroosmann, Risto Lindeburg, Kermo Niilisk, Alari Põllu, Reigo Päkk, Meelis Raiend, Bert-Erik Saluveer, Maxim Tuul Treener: Meelis Raiend

III koht – KOPERNICS

Mängijad: Raini Ehrstein, Kristjan Jaadla, Mihkel Kivisild, Roland Luksep, Tarmo Mering, Lauri Mõisja, Urmo Pihel, Tarvi Pürn, Tarmo Soobik, Oliver Tammsalu, Ivar Treffner, Markko Varusk, Martti Varusk Treener: Margus Kluge

B-DIVISJON 2009/2010

I KOHT – SK RIM 

Mängijad: Frederik Annus, Rigo Auväärt, Ingmar Daub, Teet Gross, Johannes Horm, Karl Künnap, Reijo Kään, Reimo Luht, Risto Lunts, Kaarel Maidre, Tiit-Gregor Mets, Ian Mario Naska, Priit Peterson, Raul Roosna, Kaido Seil, Karl-Joonas Sildos Treenerid: Reimo Luht, Kaido Seil

II KOHT – POSTIMEES 

Mängijad: Marko Aro, Kaspar Avila, Arthur Barsegjan, Riho Järvelainen, Andres Kalvik, Andres Kangur, Tarmo Keller, Kaivo Kivistik, Meelis Levkoi, Andrus Looskari, Urmas Oru, Rando Reining, Erik Roose, Urmas Seaver, Siim Semiskar, Ago Vaarsi, Karl-Ingemar Viilver, Matthias Vutt Treener: Jaanus Levkoi Esindaja: Arthur Barsegjan

III KOHT – MÕNUS SATS

Mängijad: Taavi Freirik, Mihkel Gull, Lauri Hilep, Allan Kukemelk, Hannes Küün, Lauri Laurits, Raido Lember, Allar Luks, Aleksei Panin, Olari Püvi, Jüri Randmaa, Taniel Rebane, Sander Saulin, Martin Taska, Ermo Velks, Reio Viiding Esindajad: Jüri Randmaa, Reio Viiding

A-DIVISJON 2008/2009

I KOHT - Kiili SK/LKB

Mängijad: Karmo Allikas, Priit Allikas, Alari Kasemaa, Raul Koppel, Kaupo Kütt, Kristo Kütt, Eiki Madisson, Erik Mäe, Siim Palu, Peedu Pedaru, Ott Põldsaar, Kris Pulver, Mikk Rannik, Allen Talviste, Milvert Vaaks, Jens Vendel, Sten Vendel

II KOHT - Nolato

Mängijad: Aivo Aas, Margus Amor, Aare Aruniit, Rene Gutman, Janek Hermaküla, Marek Hermaküla, Marko Jakobson, Tarmo Juhanson, Fred Juurma, Martin Kõiv, Priit Kurgpõld, Rain Nõmm, Jürgen Pukk, Heiki Riives, Tarvo Saarinen, Tarmo Tammemäe, Taavi Vaher, Timmo Vaher

III KOHT - SportCourt/Tallinna Ülikool 

Mängijad: Taavi Freirik, Timo Ilves, Jürgen Jõepera, Indrek Kaarlep, Henri Kroosmann, Keio Kuhi, Allr Leppind, Kermo Niilisk, Alari Põllu, Reigo Päkk, Meelis Raiend, Bert-Erik Saluveer, Siim Semiskar, Maxim Tuul

B-DIVISJON 2008/2009

I KOHT - ETK 

Mängijad: Andrus Aljas, Rain Aun, Erik Keinjärg, Erkki Kallo, Mirjo Koit, Rene Koorits, Janek Kuusk, Janno Kuusk, Karel Lember, Magnus Lushkov, Andres Lüütsep, Oliver Läll, Veljo Mikklas, Janno Remmel, Aimas Sepa, Illimar Sibul, Veiko Strelnikov, Aleksander Suits, Veiko Taldrik, Kardo Velber

II KOHT - Smarten Logistics 

Mängijad: Oliver Hansalu, Indrek Kermon, Ingmar Klasen, Guido Kundla, Martin Liivand, Elmo Lohe, Jarko Lust, Mait Miller, Kristjan Müürsepp, Kaspar Prei, Rainer Rozvadovsky, Ingmar Sau, Jaanus Sepp, Marko Sikk, Aivo Tamm

III KOHT - Rentline

Mängijad: Sander Inkerainen, Taremo Klaasen, Jael Kotkas, Reel Kotkas, Silver Labo, Renal Lastik, Kaspar Maripuu, Jaanis Nurme, Janno Nurme, Jalmar Paabo, Kristjan Paljupuu, Marko Parkonen, Mart Raidaru, Elari Roes, Mirko Viik, Erkki Voort

2007/2008

KOHT - Nolato 

Mängijad: Rene Gutman, Heiki Riives, Tarmo Juhanson, Tarmo Tammemäe, Marko Jakobson, Aivo Aas, Andres Lehesalu, Tarvo Saarinen, Margus Amor, Joosep Mooses, Priit Kurgpõld, Taavi Vaher, Timmo Vaher, Fred Juurma, Ereline Erlis, Marek Hermaküla

II KOHT – Kiili SK

Mängijad: Jens Vendel, Ott Põldsaar, Alari Kasemaa, Karmo Allikas, Siim Palu, Sten Vendel, Mivert Vaaks, Priit Allikas, Mikk Rannik, Erik Mäe, Allen Talviste, Oliver Jakobson, Kaupo Kütt, Eiki Madisson, Kristo Kütt, Raul Kõiv, Peedu Pedaru

III KOHT - Areco/TTK

Mängijad: Rain Randmaa, Marek Aun, Raido Randmaa, Taavo Pikas, Erko Pikas, Raul Koppel, Maario Suits, Kristjan Korjus, Tanel Pastarus, Tõnis Paat, Rainer Teidla, Madis Allik, Meelis Ränk, Rasmus Pöial, Marten Seepter, Andres Höönberg, Kaupo Saabas, Raigo Sooäär

2006/2007

I KOHT - Ruukki Eesti/TTK

Mängijad: Raul Koppel, Alar Allaste, Andres Köönberg, Ergo Pikas, Kristo Teder, Janar Rahumeel, Maario Suits, Madis Allik, Marek Aun, Meelis Ränk, Raigo Sooäär, Rain Randmaa, Ralf Kalm, Taavi Riives, Taivo Pedor, Tanel Pastarus

II KOHT - Kopernics

Mängijad: Margus Kluge, Markko Arro, Martti Varusk, Markko Varusk, Märt Laak, Mihkel Kivisild, Raigo Kaseorg, Riho Adermann, Roland Luksep, Tarmo Mering, Tarmo Soobik, Urmo Pihel, Marek Ainsam, Kristjan Jaadla, Tarvi Pürn

III KOHT - Profielekter

Mängijad: Kristjan Tamm, Ahto Kuusk, Andrus Eesmaa, Elar Ollik, Karmo Nopri, Erik Baumann, Kristjan Kivinurm, Lauri Ulla, Mati Virves, Martin Petermann, Mihkel Loot, Neeme Alamöldri, Urmas Ruus