Uudised

Spalding seljakotid tiimi esindajatele

Tallinna Kossuliiga premeerib kõiki 2018/2019 hooajal kaasa löönud võistkondade esindajaid Spaldingu seljakotiga! Seljakott on iga tiimi esindajale tasuta! Kes veel esindajatest pole kingitust kätte saanud, annab meile eposti teel teada! Kõigile teistele soovime kena suve jätku ja kohtumiseni septembris!
Uue Kossuliiga hooaja kallal töö juba käib! :)

Medalimängude pildid Facebookis!

Tallinna Kossuliiga C-divisjoni, kaugvisete võistluse ning Spalding divisjoni medalimängude pildigaleriiga on võimalik nüüd kõigil tutvuda meie Facebooki Galeriis. Head vaatamist! Täname kõiki finaalipäeva abilisi ja toetajaid! Kohtumiseni sügisel!

Keila KK kukutas tiitlikaitsja A. Le Coqi!

Kossuliiga finaalipäeva õhtu kulmineerus põneva mõõduvõtuga, kus mullune tiitlikaitsja A. Le Coq läks vastamisi Keila Korvpalliklubiga. Pealtvaatajad ei pidanud pettuma ning finaalipäeva parimat mängukvaliteeti näidanud tiimid andsid üksteisele väärika lahingu. Keila startis võimsa 7:0 spurdiga ja kuigi A. Le Coq jõudis korra ka 1 punktilise vaheni seisul 32:31, ei kaotanud amatöörkorvpalli pealinna saadikud oma meelekindlust. Kui A. Le Coqi poolelt suutsid mängu üleval hoida sisuliselt kolm meest, siis näiteks Keilal sopsasid kaugviskeid sisse kokku 6 erinevat mängijat! Keila mängumootorit vedas väga hingestatult mänginud Marko Viik, kes kogus lõpuks tiimi parimana 24 punkti. Sama efektiivsusnäitajani jõudis ka Georg Tambre, tuues võitjatele 15 punkti ning kogudes lisaks ka 11 lauapalli. Võrdsed 7 punkti viskas Keila poolelt aga koguni 5 meest – Taavi Rannas, Tarvo Vent, Carl-Erich Sooär (Keila KK MVP), Toomas Ürpus ja Marten Mägi.

Loe edasi...

Spalding divisjoni pronks kuulub Puhhidele!

Kossuliiga tihedaima konkurentsiga divisjonis läksid pronksimängus kokku Wingstopp ja Puhhid. Puhhide meeskonnavaim oli suurepärane, mäng algaski nende dikteerimisel ning 10 minuti järgselt juhiti 24:9. Eduseisu hoiti stabiilsena ning kuigi järgmised veerandid olid võrdsed, ei suutnud kogu kohtumise jooksul Wingstopp neile ohtlikuks muutuda. Lisaks sai seekord vaid 6 minutit platsil viibida Wingstopi hooaja parim mängumees Oskar Tammiste, kes põlvevigastusega oli sunnitud platsiäärde jääma. Puhhidele siis seekord turvaline võit numbritega 75:60. Tiimikapten Marko Pern näitas head eeskuju ning tõi meeskonna parimate efektiivsusnäitajate toel kokku 21 punkti. 13 silma lisasid võitjatele Sverre Mäesepp ning Indrek Poom, 12 punkti ning 10 lauapalli kogus Puhhide hooaja MVP Imre Mäesepp.

Loe edasi...

Kaugvisete võistluse pani kinni Urmas Oja!

Kossuliiga snaiprite mõõduvõtule registreerus kokku 15 mängijat, kes eelvoorus asusid üksteise hulgast välja sõeluma kolme finalisti. Finaalvooru saamise piiriks osutus seekord 16 punkti. Eelvoorude parima tulemuse viskas Urmas Oja (BC Hundid), võrdse tulemusega said lisaks finaali Kalle Kotkas (Massu) ning Mario Mölder (Swedbank). Finaalvoorus jäid tulemused veidi tagasihoidlikumaks, kui kuid järjestus jäi samaks. Ojale võit, Kotkas teine ning Mölder kolmas. Viskevõistluse kõigile osalejatele jätkus auhindu, võitja läks aga koju Kossuliiga seljakoti ja BALLZY kossupoe 100 eurose kinkekaardiga!

Alamkategooriaid

Lehekülg 1 / 115