Jürgen Laars oma trumpe ei avalda

MÄNGIJA CV
Sünniaeg: 12.12.1995
Pikkus: 187
Kaal: 78
Positsioon: Tagamängija

Kus ja millal alustasid korvpalliga? Alustasin mängimist Raplas kaheksa aastaselt.

Kes on olnud Sinu treenerid? Minu kõige esimene treener oli Marek Lairand, aga peale seda kuni noorte klassi lõpuni Indrek Ruut. Peale seda oli üks hooaeg huvitav kogemus Leedu treeneri Paulius Juodisega, kui mängisime meeste 2. liigat. Praegu annavad trenne mulle Toomas Annuk ja Viljo Sinikas ning kossuliigas Märt Mäesalu.

Millised on olnud suuremad saavutused korvpallis? Millegi erilisega küll uhkustada ei saa, kuid olen saavutanud Meeste 2. liigas 2014 Rapla korvpallikooliga kolmanda koha.

Mängid Kossuliigas esimest hooaega, kus Sa varem mängisid? Varem mängisin peale noorteklassi Raplaga meeste 2. liigat ja eelmine aasta kaitseväes olles piirdusin Lääne-Virumaa kossuliigaga.

Kuidas sattusid Inspired.ee nimelisse meeskonda, mis seltskonnaga üldse tegemist on? Kuna kodukoha võistkond loobus viimasel hetkel eestikatel mängimisest siis kasutasin facebooki abi, kus panin enda mängimise soovi kirja, võeti isegi ühendust ja nii ma siia satsi sattusin.

Väga huvitava ja kirju seltskonnaga on tegemist. Ei ole suupeale kukkunud vennad ja nalja saab. Selline positiivne õhkkond, keegi kellegiga riidu veel läinud pole :) . Kõik on harrastajad, mängivad ja treenivad töö kõrvalt, kuid on korvpalli taustaga, mänginud kes kui kõrgel tasemel.

Millised on väljakul Sinu trumbid? See jääb minu enda teada :)

Millega tegeled „päris" elus? Olen täiesti korvpalli lainel. Treenin Raplas kõige nooremat, 2008-2010 aastal sündinud poiste gruppi ja liigutan ning teen ise trenni nii palju kui vaba aega on.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda