Genius Sports kukutas Kiili Spordiklubi!

Spalding divisjoni play-offi esimeses ringis läksid kõik mängupaarid kokkuvõttes ilma suuremate üllatusteta, st kõik kõrgema asetusega tiimid lunastasid pääsme 16 parema sekka. Järgmine mänguring ja kaheksa parema hulka saamine on aga toonud kaasa nii mõnegi üllatuse. Suurimaks üllatuseks on kindlasti Kiili Spordiklubi väljalangemine, kui kokkuvõttes jäädi koondnumbritega 125:135 alla Genius Sports meeskonnale. Kiili läks play-off mängudele vastu kolmanda asetusega, olles põhiturniiril võitunud 12 kohtumist ja kaotanud vaid ühe mängu. Genius Sportsi saldo põhiturniiril oli 9 võitu ja 4 kaotust ning play-offiks saadi 14nes asetus. Teise kohtumise üleplatsimeheks oli 19 punktiga Ott Põldsaar Kiili SK poolelt, keda Milvert Vaaks toetas 13ne ning Kaarel Loo 11ne silmaga. Võitjate poolel jagunes skooritegemine äärmiselt ühtlaselt – 12p Riho Usar, 10p Elari Laine ja Karl Künter Kaljuveer ning 9p Reio Viiding.

Lisaks sai kaheksa parema sekka BC Kiviõli, alistades kahel korral napilt 77:71 ja 73:65 Palliklubi. Palliklubi poolel oli avakohtumise resultatiivseim Martin Tombak 22 punktiga, BC Kiviõli poolel tõi parimana 15 punkti Reijo Peenema. Korduskohtumises särasid nelja kolmesega Kiviõli mängumehed Mikk Kasesalk ja Taago Pikas. Palliklubi poolt tõid võrdselt 14 punkti Jegor Mitrofanski, Martin Tombak ja Mikko Prii. BC Kiviõli jääb vastast ootama mängupaarist Tradilo versus A4 Kinnisvara/A4 Haldus.

Üllatavalt ühepoolsete numbritega sai Föönix jagu Hausers/Seesam tiimist, põhiturniiri järgselt 8 ja 9 paigutusega meeskondade konkurentsis oleksime oodanud veidi põnevamaid lahingud. Avamängu võitis Föönix koguni 60:43, korduskohtumises lasti jalg veidi sirgu ja lubati vastastel võtta 56:54 võit. Korduskohtumises tõi Kristjan Järvik võitjatele 19 punkti, kaotajate parimana tõi 18 silma Ilo Toom. Föönixi järgmine vastane selgub A Le Coqi ja KK Saare Slaidersi mõõduvõtus.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda