Spalding divisjoni võitis A4 Kinnisvara/A4 Haldus

Finaalis läksid vastamisi põhiturniiri neljandana lõpetanud A4 Kinnisvara/A4 Haldus ning mullune hõbe ning sel hooajal play-offis seitsmendat paigutust omanud Ökoviimistlus/SK Raesport. Pikemaks vaheajaks juhtis tasavägist kohtumist 31:27 A4 Kinnisvara meeskond. Raespordi meeskonnal oli mängu alguses probleeme visketabavusega (24% vs A4 meeskonna 38%), kuid kontroll lauapallide üle hoidis neid kenasti mängus. Kolmanda veerandi lõpuks oli end hea mänguga ette rebinud 54:46 aga hoopis Ökoviimistlus/SK Raesport. A4 tiim kosus kaotusesisust hästi ja neli minutit enne mängu lõppu oli tablool viiginumbrid 56:56! Kaks minutit lõpuni ja A4 tiim ees 59:58! Lõpusekundite thrilleris on Ökoviimistlusel võimalus mänguvõiduks, kuid viimase sekundi kaugvise kahjuks ei tabanud. Spalding divisjoni meistriks krooniti 63:61 võiduga A4 Kinnisvara/A4 Haldus meeskond. Lauavõitlus hõbedameeskonna kasuks 60:41. Eriauhinna teenis kolmikduubli eest Madis Saarmets, kes viskas 16 punkti, võttis 16 lauda ja blokeeris 10 vastaste pealeviset. Võitjate ridades suurimaks korvikütiks oligi Saarmets, Risto Häelme lisas 13 ja Kristofer Viilmann 11 punkti. Raespordi poolelt oli resultatiivseim Lauri Luks 18 punktiga, Aivar Päri lisas 17 ning Ingmar Daub 12 punkti. Meeskonna hooaja parima mängija erineauhinnad said Risto Häelme (A4) ja Ingmar Daub (Raesport).

Kossuliiga finaalipäev algas Spalding divisjoni pronksimänguga A. Le Coq vs. Brian James Trailers. Hommikuseks avamänguks olid õlletootjad ilmselt paremini valmis ning näitasid kogu kohtumise lõikes head visketabavust. Poolajaks juhiti juba 53:34, kusjuures Marko Riis oli selleks hetkel tiimile toonud juba 25 punkti! Brian James Trailersi parimana oli poolajaks 11 punkti kirjas Rene Gutmanil. Pikemalt vaheajal naastes jätkas A. Le Coq sama võimsalt ja võttis pronksimängus teenitult 104:71 võidu. Lauapallide võrdluse võitis Brian James 49:39, kuid patustas kohtumises koguni 29 pallikaotusega! A. Le Coqi meeskonna statistikast tasub kindlasti esile toomist 27 resultatiivset söötu. Võitjate parimad punktitoojaid olid Marko Riis 28p, Jalmar-Joosep Saar 20p, Alvin Kuimet 15p, Marten Raiend 11p ning Karri Kuus 10p. Kaotajates jõudsid kahekohalise punktiskoonini Rene Gutman 15p, Roland Valdek 14p ning Viljar Veskiväli 10p. Hooaja väärtuslikeimaks mängijateks valiti A. Le Coqi poolelt Marko Riis ning Brian James Trailersi tiimist Roland Valdek.