C-divisjonis üllatajaid vähem

Kui eelmisel nädalal saime kirjutada Spalding-divisjoni play-offi avaringist rohkete üllatustulemuste valguses, siis C-divisjoni play-offi esimene faas oli pisut ettearvatavam. Neljast paarist kahes läks edasi kõrgema asetusega tiim ja ka üheksanda asetusega Nordauto/VW edu kaheksanda asetusega Paldiski KK/Willenbrocki vastu mingiks suurüllatuseks vaevalt et pidada saab.

Nordauto pani edasipääsule aluse seeria avamängu 86:74 võiduga. Meeskond tegutses ühtlaselt, koguni viis meest jõudis kahekohalise punktisummani (resultatiivseim oli 20 punktiga Taavi Taremaa), ning hästi suudeti neutraliseerida vastaste ridades mängiv C-divisjoni kõige kõvem skoorer Kuldar Häätarõ (viskas „vaid“ 17 punkti). Kordusmängus oli Nordauto edu küll väiksem, kuid edasipääsuks täiesti piisav 75:70.

Alumise vahegrupi tiimidest mängisid end kaheksa parema hulka ka Korvpallikarud, kes said 85:62 ning 72:66 jagu Swedbankist. Nagu numbrid näitavad, võeti ka selles paaris pinged maha juba avamänguga.

Tasavägiseim oli võitlus paaris Sõprade Klubi RTK 22.15 – Eelviimased. Avamängu 78:81 kaotanud Sõprade Klubi kindlustas edasipääsu kodusaalis teenitud 80:74 võiduga, kuid selleks läks vaja koguni lisaaega. Sõprade Klubi peamised vedurid skoori osas olid Aivo Aru (viskas vastavalt 20 ja 24 punkti) ja Andreas Kübar (22+16 punkti). Eelviimastele viskas Hendrik Ehte esimeses mängus 23 ning Fred Ross teises mängus 21 silma.

Omajagu põnevust jagus ka Mefab – BC Forwards/Retlar 2 võitluspaari. Mefab kaotas seeria avamängu napilt 70:72, kuid kompenseeris selle 27 punkti visanud Timo Kargi vedamisel kodusaalis saadud 62:53 võiduga.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda