Ballzy eliitdivisjoni pronks kuulub Korvpall24.ee/Haabersti SK tiimile

Ballzy eliitdivisjoni pronksimäng tõi veidi ootamatult kokku põhiturniiri kaks paremat meeskonda - Hausers vs Korvpall24.ee/Haabersti SK. Esimene veerand napilt 13:11 Korvpall24 tiimile, kuid poolajaks võttis juhtohjad Hausers numbritega 42:40. Alan Kalda tõi esimese kahe veerandiga üleplatsimehena 13 punkti, Aleksandr Tikka lisas Hausersile 9 silma. Korvpall24 tiimi skooritegemise eest hoolitsesid enim Gaspar Biibikov 12 ning Erik Luts 11 punktiga. Lauavõitlus 31:24 Korvpall24 kasuks, samas patustati koguni 13 pallikaotusega. Tasub lisaks vahepalana mainimist, et samad tiimid võitlesid koos ka 2017 Kossuliiga Karikafinaalis, kus Hausersil tuli tunnistada vastaste paremust.

Kolmas veerand jõuvahekordades lõpliku selgust veel ei toonud, Hausers proovib Tikka ja Kalda heade sooritustega eest rabeleda, kui Korvpall24 püsib kannul. Viimasele 10 minutile minnakse siiski Hauseris eduseisul 66:59. Hausersil mängumootor Oskar Tammejõe on veidi kimpus vigadega ning neljas määrusterikkumine istutas ta veidi pikemaks pingile. Neljanda veerandi algul salvab Erik Luts kohe kolmesega, minut hiljem saab Tikka neljanda vea ning Korvpall24 on 7 minutit enne lõppu juba eduseisus 71:68! Peale time-outi kõmmutab Jagomägi kaks kolmest jutti ning Korvpall24 on juba üheksaga peal. Siit edasi enam juhtohje käest ei lastud ning võit vormistati numbritega 93:84. Erik Luts tõi võitjatele 25 punkti, Gaspar Bibikov 23 punkti + 10 lauda ning tiimi hooaja parima mängija tiitli pälvinud Jarmo Jagomägi 22punkti. Hausersi parimana Alan Kalda poolt koguni 26 punkti ja 17 lauapalli, Aleksandr Tikka toetas 22 ning Oskar Tammejäe 11 punktiga. Hausersi hooaja parimaks tunnistatud pronksimängust kõrvale jäänud Rene Rooneem.

Korvpall24.ee/Haabersti SK mängis pronksi välja järgmises koosseisus: Gaspar Bibikov, Jarek Vask, Rauno Tikko, Erik Luts, Jarmo Jagomägi, Jaagup Toome, Mihkel Klementsov, Roman Demtsuk, Reinhard Vuks, Taavi Õunapuu, Andre Reinart ja Kristjan Kulbert.