Spalding divisjoni võitis A Le Coq!

Kossuliiga Spalding divisjoni kuldmedalid teenisid välja A Le Coqi mehed, kes alistasid tulises finaalmängus A4 Haldus/Lahe Kinnisvara meeskonna tulemusega 71:62. Finaali avapoolaeg möödus tasavägiselt ning lõppes peale Margus Oinitsa sireenilööjat A4 Halduse 37:35 eduseisul. Kolmandal veerandil õnnestus A Le Coqi meestel aga 15 punktiline vahespurt seisuks 61:46 ning see otsustas lõpuks ka mängu saatuse. A4 Haldus/Lahe Kinnisvara jõudis viimasel minutil veel seisuni 62:69 kuid ei enamat. Võitjate suurimaks korvikütiks tõusis 19 punktiga suurepäraselt kahepunktiviskeid realiseerinud (10/8) Karri Kuus (lisaks ka 6 resultatiivset söötu). Peep Orlovski lisas 17 ja Marko Riis 15 punkti. Lauavõitluses paistis silma 13 lauda noppinud Marten Raiend. A Le Coqi meeskonna selle hooaja MVP-ks nimetati Roland Valdek (täna 2 punkti, 6 lauapalli ja 2 vaheltlõiget).

Kaotajate parim oli 25 punkti ja 7 lauapalliga Madis Saarmets, kes teenis ühtlasi välja ka A4 Haldus/Lahe Kinnisvara MVP auhinna. Risto Häelme sai kirja 14 punkti, 9 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.

Spalding divisjoni pronksmedalid riputati täna aga Keila KK meeskonna kaela. Kolmanda koha kohtumine Keila KK ja Hausers/Seesami vahel algas kohe keilakate initsiatiivi haaramisega eduseisuks 18:4. Poolaja lõpuks kahandas Hausers vahe kümnele punktile 35:45, kuid kolmandal veerandajal toimus lõplik murrang. Väga palju lihtsaid korve teeninud Keila KK võitis veerandaja seisuga 26:10 ning purjetas rahulikult võidusadamasse seisuga 90:55.

Võitjate tänane resultatiivseim oli väga head visketabavust (2pv 12/8; 3pv 3/2 ja VV 3/3) näidanud Georg Tambre (lisaks ka 16 lauapalli, 4 resultatiivset söötu ja 4 kulpi). Rando Tihane lisas võitjate kontosse 18, hooaja MVP Riivo Vähk 11 ja Toomas Üprus 10 siilma. Vaid 22% täpsusega väljakult viskeid tabanud Hausers/Seesami meeskonnast keegi kahekohalise punktiskoorini ei jõudnud, Erki Tuik ja Mathias Põlluveer viskasid mõlemad 9 punkti. Hausersi hooaja MVP-ks nimetati Janar Arst.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda