Esimesena liikus finaali Kiili SK/LKB

Poolfinaali vastaseks oli Kiili SK/LKB võistkonnale möödunud hooaja tiitlikaitsja Areco/TTK. Esimene kohtumine peeti Areco/TTK kodusaalis ning Kiili väljus sealt võitjana 68:54. Kiili poolelt sepistasid võidu Jens Vendel (19 punkti) ja Milvert Vaaks (18 punkti). Kiili tabas hästi kaugelt, kokku 9 kolmest. Areco poolel pidi aga väljakult 5 veaga lahkuma koguni 3 mängijat. Kaotajate parimana suutis Tanel Pastarus suutis tuua 13 punkti.
Korduskohtumine peeti pühapäeval Kiilis ja seekord suutis Areco mängus pinget hoida kolmanda veerandaja lõpuni. Viimast kümmet minutit alustati Areco eduseisult 49:44. Selle järgnes kohe aga Kiili spurt 11:2 ning sellega oli Areco sisuliselt ka löödud. Kodusaalis kirjutati Kiili võidunumbriteks 72:64. Seekord oli võitjate poolelt resultatiivseim Siim Palu 16 punktiga, kaotajate suurim korvikütt oli 15 punktiga Taavo Pikas.

Kiili finaalivastane selgub paarist Nolato - Softrend, kus Nolato suutis esimeses kohtumises vastase purustada tervelt 32 punktiga - 86:54.